Fasety gipsowe

Faseta jest to element sztukaterii, którym można wypełnić nieestetyczne łączenie ściany z sufitem. Fasety gipsowe wytwarzane są poprzez odlew nieniszczący ze specjalnie do tego przygotowanej formy. Innym rozwiązaniem jest tzw. ciągnięcie fasety gipsowej. Ta metoda wymaga zaprojektowania wzornika, dzięki któremu poprzez nadlewanie gipsu i przesuwanie wzorca powstaje gotowy element.

Faseta to idealny pomysł na uatrakcyjnienie wnętrza. Perfekcyjnie wpasuje się w nowoczesne wystrój, a także wyeksponuje gustowne wnętrze. Fasety gipsowe rewelacyjnie komponują się z każdym kolorem ścian i mebli. Dodatkowo w połączeniu z elementami jakimi są rozety gipsowe, nadają wnętrzu ekstrawagancki wygląd.

Jeżeli zmagasz się z pęknięciami na łączeniach ściany i sufitu spowodowanymi osiadaniem budynku, a nie chcesz kolejny raz szpachlować i malować tych powierzchni, fasety gipsowe pomogą pozbyć się danego problemu, zakrywając wszystkie mankamenty. Natomiast jeśli masz problem z pęknięciami na samym suficie, koniecznie sprawdź ofertę rozet sufitowych.

Jeśli posiadają Państwo własny wzór fasety, zrealizujemy go bez najmniejszego problemu. Natomiast jeśli chcieliby Państwo skorzystać z oferty naszych wcześniejszych prac i wzorników, to na pewno wybierzemy odpowiedni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią w której widnieją moje własnoręczne dzieła.